هشدار پلیس به پانسیون های غیرمجاز

معاون نظارت بر اماکن عمومی نیروی انتظامی تهران بزرگ در خصوص پانسیون ها، اقامتگاه ها و خوابگاه های خصوصی غیر مجاز هشدار داد .


سرهنگ مجتبی بحیرایی در مصاحبه اختصاصی با خبرگزاری صدا و سیما بیان کرد:‌ پانسیون ها به لحاظ قانونی زیر مجموعه اتحادیه هتل داران و هتل آپارتمان ها هستند و باید مجوز خود را از این اتحادیه اخذ کنند.

وی گفت:‌ متقاضیان افتتاح این گونه مراکز از طریق اتحادیه های مربوطه به اداره نظارت بر اماکن عمومی نیروی انتظامی معرفی می شوند و به محض معرفی ، صلاحیت فردی متقاضیان، مکان مورد نظر بررسی می شود.

سرهنگ بحیرایی افزود: متصدیان اقامتگاه ها و پانسیون ها موظفند اسامی افرادی که اسکان می دهند در دفاتر مخصوصی ثبت و ضبط و آن اسامی را به اداره اماکن و اتحادیه مربوطه اعلام کنند.

وی گفت: دختران و پسرانی که به این اقامتگاه ها و پانسیون ها مراجعه می کنند پیش از هر چیز مجوز فعالیت این مراکز را رویت و از اسکان در مراکز غیر مجاز و بدون مجوز خودداری کنند زیرا برخی افراد سودجو در تهران و برخی شهرها بدون طی مراحل افتتاح اماکنه اقدام به فعالیت می کنند.

سرهنگ بحیرایی افزود: برخی افراد معلوم الحال و مجرم برای اینکه شناسایی نشوند در این اماکن اسکان پیدا می کنند که قطعا با مراکزی که مجوزهای لازم را برای تاسیس دریافت نکنند برخورد خواهد شد.

وی گفت:‌ ما در بازدیدهای دوره ای خود اینها را شناسایی می کنیم و با همکاری اتحادیه های مربوطه  و در صورت نداشتن پروانه کسب برابر قانون نظام صنفی با اینها برخورد می شود و از مردم می خواهیم چنانچه واحدهای فاقد پروانه کسب را شناسایی کردند مراتب را به پلیس اعلام کنند.

 

 ۱۱ شهريور ۱۳۹۴

 

 

در این پرتال سعی شده است که تمامي مکانهای اقامتی و خوابگاه ها و پانسیونها معتبر و با سابقه ای ، شهر تهران معرفی گردد. امید است که در این راه شما بازدید کننده محترم ، هر گونه نظر ، پیشنهاد ، انتقادی ویا اطلاعات بیشتر ی را که می دانید را در اختیار ما بگذارید تا در اعتلال هر چه بیشتر سایت ما را همراهی کرده باشید .

اولین روز ، اولین ماه ، آخرین فصل سال 1390

شما می توانید با ارسال اطلاعات اقامتگاهی که درآن ساکن هستید و یا با فرستاده چند عکس ، مطلب  از مسائل روزمره خود ، دیگر کسانیکه  به این سایت مراجعه می کنند را با شرایط واقعی اقامت در شهر تهران اشنا نمایید. از طریق تلگرام و یا ادرس ایمیل   گزارش و یا خاطره اقامت خود را بهمراه چند تصویر برای ارسال نمایید. تا با انتشارآن در این سایت کمکی ارزشمندی انجام داده باشید.

راه های ارتباطی

ایران پانسیون دات آی آر یک سایت جامع  وتخصصی در زمینه معرفی اقامتگاه ها و پانسیون ها می باشد  شما می توانید نظر و دیدگاه خود را درباره این سایت به آدرس ذیل ارسال نموده ، و ما را از نظرات و خواسته های خود آگاه نمایید با تشکر